• Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Šių mokslo metų pradžioje šeštos klasės mokiniai priėmė iššūkį atlikti ilgalaikį projektą "Fantastinis akvariumas". Tai paprastai vaikams būna sunkiausia dalis, nes iki galutinio darbo rezultato, kruopščiai dirbant, tenka keliauti ilgą laiką. Tačiau šeštokai šauniai susidorojo su šia užduotimi ir taip gimė fantastinis akvariumas, kuris papuošė technologijų kabineto, o tuo pačiu ir mokyklos erdvę. Visos mokinių sugalvotos ir sukurtos žuvys yra jų fantazijos vaisius.

Vienos išdidžios kaip karalienės, kitos saugios kaip namai ir tvirtovės, dar kitos saugančios ir išpildančios svajones. Šeštokų akvariume atsirado ir nuskendęs piratų laivas, pamestas lobis, sena užsemta pilis su savo sargu ir dar daug kitų veikėjų. Visa tai pagaminta iš įvairaus storio faneros. Akvariumo dydis 210x85 cm. Tikiuosi, kad šaunūs šeštokai augdami sugebės įgyvendinti dar ne vieną išskirtinį projektą. 
Technologijų mokytojas Paulius Andruškevičius