• mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

DĖL UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU

1. Ugdymą organizuojant nuotoliniu būdu, pamokų ir užsiėmimų laikas nekeičiamas, išlieka toks pat, kaip nuo 2020-09-01. Jis pateikiamas ir el. dienyne Eduka, ir mokyklos svetainėje https://www.ginkunumokykla.lt/index.php/pamoku-laikas

2. Pamokų tvarkaraštis nekeičiamas, išlieka toks pat, kaip nuo 2020-09-01. Jis pateikiamas ir el. dienyne Eduka, ir mokyklos svetainėje https://www.ginkunumokykla.lt/index.php/pamoku-tvarkarasciai

3. Mokomoji medžiaga, užduotys, kita ugdymuisi reikalinga informacija pateikiama naudojant virtualią aplinką Google G-Suite for Education (t.y. elektroninį paštą @ginkunumokykla.lt, Classroom, Meet), Eduka dienyną, Eduka klasę ir kt. įrankius.

4. Mokiniai ir / arba jų tėvai turi prisijungti prie el. dienyno Eduka ir mokinio elektroninio pašto @ginkunumokykla.lt paskyros prieš prasidedant pamokai.

5. Mokiniai ir / arba jų tėvai el. dienyne Eduka ras mokytojo paruoštą pamokos (arba 2 pamokų) kiekvieno dalyko planą (skiltyje „Klasės darbas“).

6. Kiekvienos pamokos (ar 2 pamokų) pagal tvarkaraštį laikas paskirstomas taip: ne mažiau kaip 50% laiko skiriama sinchroniniam ugdymui, kai visi mokiniai ir mokytojas bendrauja vaizdo konferencijoje ir ne daugiau kaip 50% – asinchroniniam ugdymui, kai mokiniai savarankiškai atlieka užduotis.

7. Tėvai informuoja klasės vadovą apie vaiko sirgimą ar kitas priežastis, dėl kurių negalės atlikti mokytojo skirtų užduočių, tą pačią dieną.

8. „n“ raidė žymima tėvams pranešus, kad mokinys serga, ar išsiaiškinus, kad pamokoje nedalyvavo be pateisinamos priežasties.

9. Jei mokinys neatliko užduočių, rašoma pastaba, informuojamas klasės vadovas.

10. Informacija, kur galite kreiptis iškilus klausimams:

Dėl ugdymo proceso organizavimo:

direktorė Daiva Jagminienė, tel. +370 620 91 147, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gita Vaitkienė, tel. +370 670 27 794, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Dėl skaitmeninių technologijų panaudojimo, el. dienyno Eduka, el. pašto @ginkunumokykla.lt: anglų k. mokytoja R. Sidabrienė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dėl nemokamo maitinimo - klasių vadovai

Dėl skaitmeninės įrangos, interneto poreikio - klasių vadovai

Dėl iškilusių problemų mokantis nuotoliniu būdu - klasių vadovai, mokytojai (mokytojų el. pašto adresai mokyklos svetainėje https://www.ginkunumokykla.lt/)

susitarimai nuotolinis 2021-01.jpg

 

2019–2020 m. m.

Nuo 2020-03-30 d. ugdymo procesą organizuosime nuotoliniu būdu: