Kovo 6 dieną Tauragėje vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „MrGolas“ Žemaitijos regiono finalas. Mūsų mokyklos komanda „GRAFITIS“ savo grupėje rezultatu 3:3 sužaidė su Varnių M. Valančiaus gimnazijos komanda.

Saulutei vis dažniau pasirodant ir pirmiesiems pranašams skelbiant apie besiartinantį pavasarį, nekantraudami priešmokyklinukai kibo į pirmuosius pavasario darbus. Atsiraitoję rankoves, draugiškai ir atsakingai pasidalinę darbais, jaunieji sodininkai pasiruošė žemę, sodino sėklytes ir klojo jas žemių patalais. Ši veikla vaikams buvo ne tik smagi, bet ir prasminga.

Mūsų mokyklos aštuntokas Dovydas Kuzma dalyvauja respublikiniame skaitmeninių žemėlapių kūrimo konkurse. Dovydas sukūrė žemėlapį apie Grafų Zubovų dvarus ir jų įsteigtas mokyklas Lietuvoje (https://arcg.is/CO0Xb). Kviečiu visus balsuoti už Dovydo darbą (15 iš eilės, 7-8 klasės). Ties darbo pavadinimu straipsnyje yra neaktyvus mygtukas, kurį reikia aktyvuoti ir apačioje po visais darbais, kairėje pusėje, būtina paspausti mygtuką BALSUOTI. Tik tada jūsų balsas bus užskaitytas.

Aštuntokės Manta ir Rusnė dalyvavo Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse „Gaminu sveiką“, kurio tikslas - propaguoti sveiką gyvenseną, sveiką mitybą, mitybos kultūrą bei sveikatai naudingus natūralius, ekologiškus maisto produktus ir iš jų pagamintus patiekalus.

Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausių mūsų mokykloje. Norėdami paminėti šią svarbią datą, priešmokyklinukai pasipuošę, bendradarbiaudami su šokių mokytoja, susirinko, kaip viena šeima.

Vasario 6 d. šeštokai, besimokantys rusų kalbos, turėjo galimybę išvykti į netradicinę pamoką Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale.