Rugpjūčio 30 d. (penktadienį) 15.00 - 18.00 val. 102 kab. bus galima atsiimti užsakytus ir užsisakyti naujus mokyklinius megztinius.

Yra dalykų, kurių vienas namuose niekaip nepadarysi. Štai kodėl toks gausus būrys pradinukų pirmosios vasaros atostogų savaitės rytais vis dar skubėjo į mokyklą. Čia jų laukė vasaros stovykla ir mokytojai, savaitei tapę būrių vadovais.

67918792_2301433833307019_5313689416412168192_o.jpg

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla 2019 m. birželio 7 d. skelbia atranką vokiečių kalbos mokytojo pareigoms užimti (13 val/sav. kontaktinių valandų su pasiruošimu joms).

Šią dieną pradinukai savo klases pavertė tikromis laboratorijomis, kuriose atliko įvairius bandymus ir tyrimus, juos demonstravo kitų klasių mokiniams.

Mums taip gera kartu, kad net ir po pamokų dar labai norisi pabūti drauge. Ypač kai oras toks puikus ir viliote vilioja žaidimai lauke. Tad vieną pavakarę nieko nelaukę visus klasės draugus ir tėvelius pakvietėme papramogauti Salduvėje.

Gegužės 16 d. prie Talkšos ežero vyko integruotos pasaulio pažinimo, matematikos ir kūno kultūros pamokos. Ketvirtokai pagilino žinias apie vabzdžių gyvenimą, apžiūrėjo „Vabzdžių viešbutį“.