• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

  1. Virginija Adomaitienė, mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  2. Gražina Balčiūnienė, budėtoja
  3. Dmitrij Begunov, kompiuterių priežiūros specialistas
  4. Lina Beržanskienė, mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  5. Laura Beržinskienė, valgyklos vedėja
  6. Diana Brazienė, virėja
  7. Edita Gailienė, mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  8. Gražina Gedminienė, virtuvės darbininkė
  9. Audronė Glodenienė, mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  10. Lijana Griciūtė, valytoja
  11. Rasa Jakutienė, mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  12. Virginijus Kazlauskas, vairuotojas
  13. Eglė Každailienė, mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  14. Vilma Kniečiūnė, valytoja
  15. Rita Kuznecova, mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  16. Vida Laucienė, sekretorė
  17. Karolina Lipskienė, mokytojo, dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  18. Regina Mikalauskienė, valytoja
  19. Vitalija Pavlavičienė, virėja 
  20. Agnė Požarskienė, valytoja
  21. Rasa Račkauskienė, virėja
  22. Virgilijus Raugas, darbininkas
  23. Eglė Rimdžiūtė, ūkvedė
  24. Darius Sirutavičius, kompiuterių priežiūros specialistas
  25. Agnė Steponavičienė, personalo specialistė
  26. Irma Strolienė, mokytojo, dirbančio pagal priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  27. Jolanta Šaltmerienė, virėja
  28. Nijolė Tamulienė, valytoja
  29. Jurgita Valienė, mokytojo, dirbančio pagal priešmokyklinio ugdymo programą, padėjėja
  30. Rasa Valienė, virtuvės darbininkė
  31. Dalia Vasilkevičienė, valytoja
  32. Violeta Vileikienė, virėja
  33. Genovaitė Žiauberienė, valgyklos vedėja
  34. Sigitas Žilevičius, darbininkas
  35. Edgaras Žymantas, darbininkas