Dėkojame visiems, skyrusiems 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramą

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijai 2022 metais. Tikimės Jūsų paramos ir šiemet.

12 proc

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad remiantis Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos užpildymo ir pateikimo taisyklėmis, nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2022 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 dienos.

Pažymima, kad gyventojų užpildyti popieriniai prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį paramai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.

Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad prašymai skirti paramą EDS nuo šių metų teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymas skirti paramą pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Pagalba ir konsultacijos paramos skyrimo bei kitais mokesčių klausimais teikiama telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777. Taip pat galima pateikti paklausimą per Mano VMI, pasirinkus skiltį Paslaugos > Paklausimai > Paklausimo pateikimas. Primename, kad paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.

Kviečiame ir šiemet mokinių tėvelius, progimnazijos darbuotojus bei visus, galinčius prisidėti prie progimnazijos ugdymosi sąlygų gerinimo, paremti Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnaziją, skiriant 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

informacija

Paramos suma bus išskaičiuota iš praėjusiais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į progimnazijos sąskaitą.

Pateikiame keletą prašymo užpildymo punktų, kurių Jūs galite nežinoti:

• Mokestinis laikotarpis – 2022

• Paramos gavėjo identifikacinis kodas – 190061064