• Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Balandžio 30 d. mokykloje vyko Meninės raiškos ir teatro diena. Iš ryto visi dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse – mokiniai rengė vaidinimus ir pasakų inscenizacijas, atliko kūrybines užduotis. Tada vyko kūrybiniai mainai tarp skirtingų klasių mokinių. Na, o vėliau, pakartoję etiketo taisykles teatre, visi 1–8 klasių mokiniai vyko į Šiaulių dramos teatrą ir žiūrėjo spektaklį pagal vokiečių dramaturgo pjesę „Bela, Bosas ir Bulis”. Pagrindiniai spektaklio personažai – septynmečių draugų trijulė, kuriems trūksta dėmesio ir meilės. Vėliau vaikai susidraugauja, bando vienas kitu rūpintis ir vienas kitam padėti.

Spektaklyje drąsiai ir žaismingai gvildenamos aktualios ir pakankamai aštrios vaikų problemos. Mokiniams spektaklis patiko. Sužinojo, kad visos problemos yra išsprendžiamos. Tik reikia kalbėtis. Iki susitikimų teatro šalyje.

Mokytoja Janina