• header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Balandžio 10 dieną priešmokyklinukai sulaukė svečių ir savo grupėse. Svečiai iš Latvijos, Estijos, Švedijos ir Islandijos stebėjo vaikų veiklą, kartu žaidė, šoko ir linksmai leido rytmetį. Vaikai teiravosi, kokie svečių vardai ir kokiu transportu jie pasiekė Lietuvą.Taip pat grupėse apsilankė ir bitininkė Roma Mačienė, kuri vaikams bei svečiams papasakojo apie bitučių gyvenimą, bitininko darbą, kaip surenkamas medus ir kokiu būdu nunešamas iki avilio. Vaikai sužinojo, kad bitės yra motinėlės, darbininkės ir tranai, kokią funkciją jos atlieka gyvendamos viename avilyje. Labiausiai mažuosius nustebino, jog bitutės turi net 5 akeles. Norintys vaikai galėjo pasimatuoti, apžiūrėti bitininko rūbus, pačiupinėti korius. Žavu buvo stebėti mūsų priešmokyklinukų kosmopolitiškumą ir kūno kalbos įvaldymo gebėjimus, bandant bendrauti su svečiais iš užsienio. Nors ir kalbėdami sava kalba, jie sugebėjo su svečiais susikalbėti - juk kai tau meta kamuolį, tu jį gaudai. Iš kurio pasaulio kampelio bebūtum... 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Evelina