• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20170528 himnas varlems

Mokykloje dvi savaites veikė paroda „Himnas varlėms“.

Paroda ypač patikto jaunesnių klasių mokiniams, nes jiems šie gyvūnai dažnai primena pasakas apie užburtą princą ar princesę, kurie virto varlėmis. Parodoje ne tik žaislinės siūtos, nertos, plastmasinės, keraminės, popierinės varlės, bet ir jų atvaizdais puošti sąsiuviniai, knygelės, indai, drabužėliai, padėkliukai, pieštukinės. Net šepetys batams pasivalyti – ir tas ant varlių nugarų pritaisytas.

Gruzdžių socializacijos centro mokytoja Rita Gaidamavičiūtė jau keletą metų renka varles. Pedagogė yra varlių gerbėja – ne tų, kurios tvenkiniuose gyvena, o suvenyrinių, pagamintų iš molio, stiklo ir kitų medžiagų. Parodoje daugiau nei trys šimtai eksponatų. Prie parodos gausinimo prisidėjo ir mūsų mokyklos mokiniai, padovanodami varlių mylėtojai keletą eksponatų.
Bibliotekininkė Vilma Urniežienė