20170628 saules vaikai

Pasibaigus mokslo metams nemaža dalis mokinių vėl sugrįžo į mokyklą. Birželio 5–9 dienomis jie linksmai leido laiką pradinių klasių mokinių vasaros stovykloje „Saulės vaikai“.

201706014 Jurmala

Mokyklos aštuntokai užbaigė mokslo metus ir visi kartu su klasės vadove R. Sidabriene vyko pramogauti į Latviją.

20170605 Zagare

Paskutinę mokslo metų dieną ketvirtos klasės mokiniai kartu su klasės mokytoja I. Jankauskiene ir šokio mokytoja N. Liaudanskiene vyko į Žagarę – miestelį šiaurės Lietuvoje, šalia Latvijos sienos.

20170605 Panemune

Ankstų antradienio rytą didelis mėlynas autobusas mus išvežė iš Ginkūnų Kauno link. Kadangi šie metai Seimo nutarimu yra paskirti piliakalniams, tai nutarėme pakeliauti labai gražiu Panemunės pilių keliu, kur gausu piliakalnių, ir pasidomėti savo krašto istoriniu paveldu.

20170601 kaimo turizmas

Gražią gegužės 29 pavakarę ketvirtos klasės bendruomenė susirinko į kaimo turizmo sodybą „Girelė“, kur vyko šventė „Ėjome kartu per baltą lauką su pirmųjų raidžių puokštele...“.

20170602 tauru parkas

Gegužės 30 d. 5–9 klasių mokiniai vyko į Rambyno regioninį parką bei Taurų nuotykių parką.

20170602 kiemo svente

Gausus būrys mokyklos bendruomenės narių paskutinį pavasario ketvirtadienio vakarą linksmai, draugiškai ir turiningai praleido drauge.