• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20170628 saules vaikai

Pasibaigus mokslo metams nemaža dalis mokinių vėl sugrįžo į mokyklą. Birželio 5–9 dienomis jie linksmai leido laiką pradinių klasių mokinių vasaros stovykloje „Saulės vaikai“.


Susiskirstę į grupes, vaikai su savo vadovėmis kasdien lankė plaukimo mokyklos „Delfinas“ pamokas, kuriose mokėsi plaukti bei saugiai elgtis prie vandens ir vandenyje. Stovyklautojai dalyvavo įdomiose edukacijose Šiaulių miesto Dailės galerijose „Menopolis“ ir „Skizze“, Fotografijos muziejuje, Centro šokoladinėje, Šiaulių universiteto Botanikos sode, pramogavo Šiaulių mieste. Na, o paskutinę dieną pirmoko Arijelio mama Laima visus papuošė simboliniais piešinukais ant kūno chna dažais.
Džiaugiamės smagiai ir turiningai praleistu laiku, linkime visiems šiltos ir saugios vasaros.
Pradinių klasių mokytojos