• mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20170525 Anyksciai

Gegužės 23 d. trečiokai kartu su tėveliais ir mokytoja vyko į Anykščius. Kelionės tikslas – susipažinti su Lietuvos gamta, aplankyti įdomiausias ir gražiausias Anykščių krašto vietas.

Labai patiko medžių lajų takas – vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Mokiniai grožėjosi Anykščių šilelio vaizdais. Užlipę į 35 m aukščio bokštą stebėjo Anykščių krašto gamtą, tekančią Šventosios upę. Vieni nugalėjo aukščio baimę, kiti pajuto naujas ir netikėtas emocijas.

Daug puikių išbandymų vaikai ir tėveliai patyrė vasaros rogučių trasoje. Tai vienintelis atrakcionas Lietuvoje, viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais. Arklio muziejuje visi keliautojai susipažino su daug šimtmečių trunkančia arklio ir žmogaus istorija.
Šeimyniškėlių piliakalniu grožėjosi visi. Vieni bėgo, kiti ėjo, treti filmavo ir fotografavo.
Visas smagiausias kelionės akimirkas įamžino Karolio tėvelis ir sukūrė filmuką „Trečiokai Anykščiuose”. Žiūrėjome visi kartu. Buvo linksma ir smagu. Keliaukime, pažinkime savo kraštą.
3 klasės mokytoja Janina Baškytė