• header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
1 (4).jpg
TĖVELIUS kviečiame pasitikrinti savo žinias viktorinoje „Tėvų pagalba sprendžiant patyčias“ apie tai, kaip geriau ugdyti vaiko emocinį intelektą, pasitikėjimą savimi: https://patyciudezute.lt/patyciu-prevencijos-viktorina/
Vaikai, jiems skirtose viktorinose „Patyčios: kas jas turi stabdyti?“ ir „Elektroninės patyčios“, žinias jau pasitikrino per socialinio ir emocinio ugdymo pamokas. Su pradinių klasių mokiniais mokėmės atskirti drąsinančius žodžius bei veiksmus nuo žeminančių žodžių ir veiksmų, o 5–8 klasių mokiniai diskutavo apie plačiai paplitusius mitus patyčių tema.
Po dalyvavimo viktorinose bei diskusijose, prisiminėme, ką reikia daryti susidūrus su patyčiomis, kur būtina kreiptis ir kodėl negalima tylėti.
Socialinė pedagogė Inga Skiotytė
01.jpg3 (3).jpg
2 (2).jpg
8 (2).jpg5 (1).jpg
4 (2).jpg