• Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
III vieta Ginkūnų Petkutei.jpg
Mūsų mokyklos mokiniai A. Gricius (6 kl.), J. Balčiūnaitė (5a kl.), D. Ralys (7 kl.), E. Varneckaitė (8 kl.), L. Vaitkevičiūtė (5b kl.), V. Petkutė (7 kl.) dalyvavo respublikinėje virtualioje mokinių piešinių parodoje-konkurse „40 PAUKŠČIŲ BELAUKIANT“.
Konkurse, kurį organizavo Šiaulių Gegužių progimnazija, dalyvavo 133 mokiniai iš 22 Lietuvos mokyklų.
Septintokė Vidmantė laimėjo III vietą 7-8 kl. mokinių grupėje. Aštuntokės Emilijos darbas įvertintas nominacija už meninį temos įprasminimą, o penktokės Justinos kūrinys – nominacija už nuoširdų įtaigumą. Sveikiname!
Mokinius ruošė dailės mokytoja Romualda Katauskaitė
 
Emilija Varneckaitė 8kl.Ginkūnai.jpg
 
Vidmantė Petkutė 7kl.Ginkūnai.jpg
 
Justina Balčiūnaitė 5akl.Ginkūnai.jpg
Almantas Gricius 6kl.Ginkūnai.jpg
Nominacija Ginkūnų Zubovų Varneckaitei.jpg
Nominacija Ginkūnų Balčiūnaitei.jpg