• Sport.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
 
149702764_456064072247059_7005848432799864516_n.png
Yra šventės svarbios ir yra svarbiausios. Tarp svarbiausių mums – Valstybės atkūrimo šventė Vasario 16-oji. Diena, puiki džiaugtis ir nepamiršti. Nepamiršti tų, kurie mums sukūrė Lietuvą, nepamiršti tų, kurie apgynė jos laisvę ir nepriklausomybę.
5-8 klasių mokiniai per istorijos pamokas paminėjo Vasario 16-ąją dalyvaudami viktorinoje,
atlikdami kūrybines užduotis ir apsilankę virtualioje parodoje https://youtu.be/cJRGw_xV6SQ
Mes siekiame, kad ugdytiniai geriau pažintų Lietuvą, savo gimtinę, didžiuotųsi ja ir gerbtų jos simbolius. Mūsų tikslas ugdyti tautiškumą, patriotiškumą, meilę savo kraštui. 7 klasės mokinys Karolis Čepas savo darbais įrodė, kad didžiuojasi savo Tėvyne, susipažįsta su jos istorija. Kviečiame pažiūrėti filmuką "Šiaulių rajono paminklai pastatyti nepriklausomybės laikotarpiu" https://www.youtube.com/watch?v=1WZcINTpit8
Istorijos mokytoja Alina Šivickaitė
Nuotraukoje 5b kl. mokinio Gyčio Gaudinsko  darbelis „Lietuvos paukščiai“