• Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
Prie jau trečią kartą Etninės kultūros globos tarybos organizuojamos Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šiemet prisijungė ir Šiaulių rajono mokiniai. Pirmajame – Šiaulių rajono – etape dalyvavo ir mūsų mokyklos aštuntokas Ąžuolas Zavaliauskas. Olimpiada vyko nuotoliniu būdu. Dalyviai turėjo atlikti etnokultūros pažinimo testą bei pristatyti savo etnokultūrinę raišką ir veiklą. Ąžuolas puikiai atliko testą (antra vieta) ir pristatė savo karpinį apie namus ir papročius. Iki prizinės vietos Ąžuolui pritrūko vos vieno balo.
Linkime ir tikimės, kad Etninės kultūros olimpiados tikslas – ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, saugoti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes – paskatins daugiau mokinių domėtis etnine kultūra ir išbandyti jėgas kitų metų olimpiadoje.
Mokytoja Aušra Višniauskienė
145827781_3616424948474561_4325970762102182000_o.jpg