• Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
120552889_3290396521077407_4809331949766925038_n.jpg
Kas sudaro kraštovaizdį? Kaip žmogus keičia aplinką? Ką reikia daryti, kad būtų išsaugota natūrali gamta?
Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų klausimų 4b klasės mokiniai ieškojo Kurtuvėnų regioniniame parke. Kurtuvėnų dvaro ratinėje įrengta lankytojų centro ekspozicija tema „Kraštovaizdžio įvairovė“. Ketvirtokai pasivaikščiojo tarp milžinų, susipažino su kraštovaizdžio sąranga, įvairove, kaita bei regioninio parko gamtos ir kultūros vertybėmis. Taip pat išbandė ekspozicijoje esančius žaidimus, dėliones, galvosūkius. Smagu buvo iš smėlio pilti spalvotus kalnus, įspausti paviršiuje savo kūno atspaudą, pasisupti ant „milžino ašarų“, paklausyti padavimų apie krašto ežerus, piliakalnius. Po to visi leidomės į žygį Pageluvio pažintiniu taku, kur realybėje susipažinome su apylinkių kraštovaizdžio įvairove.
Supratome, kad mokytis gamtoje yra labai įdomu ir naudinga.
Mokytoja Kristina Montvilienė