• header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
  1. Nuo 2020 m. kovo 30 d. priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį ugdymą organizuosime pagal Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašą, kuris skelbiamas mokyklos svetainėje https://www.ginkunumokykla.lt/
  2. Pamokų ir užsiėmimų laikas ir naujas pamokų tvarkaraštis pateikiamas ir el. dienyne Eduka, ir mokyklos svetainėje https://www.ginkunumokykla.lt/

3. Mokomoji medžiaga, užduotys, kita ugdymuisi reikalinga informacija pateikiama naudojant Eduka dienyną, Eduka klasę, video konferencijų įrankį ZOOM, socialinius tinklus ir kt.

4. Mokiniai ir / arba jų tėvai turi prisijungti prie el. dienyno Eduka prieš prasidedant pamokai.

5. Mokiniai ir / arba jų tėvai el. dienyne Eduka ras mokytojo paruoštą pamokos (arba 2 pamokų) kiekvieno dalyko planą. Prašymas pradinių klasių mokinių tėveliams – aptarkite vakare su vaikais kitos dienos pamokų planus.

6. Mokiniai gali konsultuotis su dalyko mokytoju tuo metu, kai vyksta pamoka.

7. Tėvai informuoja klasės vadovą apie vaiko sirgimą ar kitas priežastis, dėl kurių negalės atlikti mokytojo skirtų užduočių, ne vėliau kaip kitą dieną.

8. „n“ raidė žymima tėvams pranešus, kad mokinys serga.

9. Jei mokinys neatliko užduočių, rašoma pastaba, informuojamas klasės vadovas.

10. Būreliai mokiniams bus organizuojami nuo balandžio 6 d. pagal pateiktą tvarkaraštį.

11. Nemokamas maitinimas mokiniams už laikotarpį nuo kovo 13 d. bus atiduodamas sausu daviniu nuo kovo 31 d. Informacija apie atsiėmimo laiką bus skelbiama mokyklos svetainėje https://www.ginkunumokykla.lt/

12. Informacija, kas konsultuoja iškilus klausimams:

  • Dėl ugdymo proceso organizavimo:

direktorė D. Jagminienė, tel. 8 620 91 147, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Ruškienė, tel. 8 699 09 086, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  • Dėl skaitmeninių technologijų panaudojimo, el. dienyno Eduka:

anglų k. mokytoja R. Sidabrienė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  • Dėl nemokamo maitinimo, skaitmeninės įrangos, interneto poreikio – klasių vadovai
  • Dėl iškilusių problemų mokantis nuotoliniu būdu– klasių vadovai, mokytojai