• mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Nuo 2020 kovo 16 d. iki 2020 kovo 27 d. stabdomas ugdymo ir vaikų priežiūros procesas visose švietimo įstaigose. Tačiau mokykloje šiuo laikotarpiu, pagal poreikį, veiktų viena priešmokyklinio ugdymo budinti grupė, kurios paskirtis – užtikrinti vaikų priežiūrą išimtinais atvejais, kai tėvai negali užtikrinti vaikų priežiūros namuose (tėvai dirba medicinos ar karo tarnybos, policijos srityse, ar kiti išimtini atvejai). 

Tokiais atvejais tėvai turi mokyklos vadovui iki kovo 16 d. pateikti argumentuotą prašymą. Galutinis sprendimas dėl ugdymo paslaugos teikimo vaikui bus priimtas, atsižvelgiant į poreikio svarbą kiekvienu individualiu atveju. Prašymą su pateikiamais dokumentais (pažymos ir pan.) galima atsiųsti ir elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.