• header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

Spalio 24 dienos rytą visi susirinkome prie Šiaulių dramos teatro ir neskubėdami patraukėme link Chaimo Frenkelio vilos, kur mūsų laukė ekspozicija ir edukacija. Nuėjome gerokai per anksti, tačiau malonus vilos personalas mus priėmė anksčiau.

73303288_2447568955360172_1264859871442894848_n.jpg


Pasikabinome paltus ir striukes. Tada aplankėme didelę, per du aukštus išsidėsčiusią ekspoziciją. Paroda buvo lyg stora biografinė knyga apie Chaimą Frenkelį, jo giminę ir, žinoma, apie jo odos perdirbimo fabriką. Beveik baigiant žiūrėti parodą mums pasakė, kad edukacija jau paruošta ir galėsime pradėti, kai tik norėsime. Visiems buvo įdomiau edukacija. Likusius „biografinės knygos“ puslapius greitai baigėme žiūrinėti ir nuėjome į edukaciją, kurioje turėjome daryti odines apyrankes.
Edukacija vyko gražiai suremontuotame kambaryje su dviem stalais ir darbo įrankiais. Visiems susėdus mums paaiškino kaip reikės gaminti apyrankes. Kiekvienas išsirinkome sau labiausiai patinkantį odos gabalą, pasimatavome apyrankės dydį ir pradėjome daryti. Pirma reikėjo išsikirpti, tada muziejaus darbuotojas pradūrė skyles ir įdėjo metalinę sagtelę. Išdekoravome kaip kam patinka ir iškeliavome namo.
Ąžuolas Zavaliauskas, 7 kl.