• header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

kovo11 seime

Dalyvaudami „Lietuvos istorijos žinovo“ konkurse, mes paminime Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimą, skatiname domėtis Lietuvos istorija ir didžiuotis savo valstybe.
Mūsų mokyklos geriausias Lietuvos istorijos žinovas 10 klasės mokinys Visvaldas Vaičiulis šeštadienį kartu su kitais 200 finalininkų Seimo Kovo 11-osios Akto salėje dalyvavo konkurso finale.

Renginio pradžioje susirinkusius dalyvius pasveikino Seimo Valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas Arūnas Gumuliauskas, Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos pirmininkė Žaneta Vaškevičienė.
Visvaldas džiaugėsi galimybe atstovauti savo mokyklą nacionaliniame konkurse, susipažinti su Seimu, pabendrauti su seimo nariais. O mes, mokytojai, džiaugiamės visais mokiniais, dalyvavusiais konkurso pirmame etape.

Istorijos mokytoja Alina Šivickaitė