• header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg

varzybos

Kovo 3 dieną Panevėžio „Ažuolo“ progimnazijoje vyko 2017-2018 metų Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės „Drąsųs, stiprūs, vikrūs“ važybos. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos komanda atstovavo Šiaulių rajoną 2005 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje.

Nuo pat pirmos estafetės aikštelėje užvirė įnirtinga kova, kuri tęsėsi iki pat paskutinės estafetės rungties. Šioje kovoje mūsų mokyklos sportininkai, nusileidę tik Panevėžio miesto atstovams, iškovojo antrąją vietą.
Sveikiname Sonatą Ananevą, Skaivą Rutkauskaitę, Ugnę Čepulytę, Romeną Pataj, Gabrielę Barauskytę, Emilę Šimkutę, Beatą Cinskaitę, Kamilę Šidlauskaitę, Emiliją Amontaitę, Matą Gegecką, Dominyką Zanizdrą, Eimantą Miluką, Povilą Strolią, Gustą Rupeikį, Brajaną Pažėrą, Daną Šidlauską, Karolį Rapolą.


Kūno kultūros mokytojas Albinas Klumbys