• header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

mokslininkai

Tokią galimybę turėjo septintokai Arnas, Kornelija, Gabija bei aštuntokai Pijus, Emilija ir Raminta, kurie kartu su keturiomis rajono mokyklomis dalyvavo projekte „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“.

Projekto tikslas - populiarinti gamtos mokslus, padėti mokiniams suprasti jų praktinę naudą bei taikant įvairias interaktyvias veiklas praplėsti vaikų akiratį, suteikiant galimybę tiesiogiai pabendrauti su įvairių sričių mokslininkais. Užsiėmimus vedė lektoriai, dirbantys Vilniaus universiteto Biotechnologijos institute, tai dr. Paulius Lukas Tamošiūnas, bei Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto prodekanas doc. dr. Ramūnas Skaudžius. Mokiniai mokėsi gaminti pieną be laktozės, „medžiojo virusus“, dalyvavo saldainių spalvų lenktynėse, gamino „šlykštuką“, susipažino su Kurtuvėnus gaubiančiomis paslaptimis bei regioninio parko saugotinais objektais.
Renginyje mokiniai patyrė naujų įspūdžių, išsiaiškino iškilusius klausimus, sužinojo platesnę Kurtuvėnų istoriją, aplankė Kurtuvėnų žirgyną ir kai kuriuos istorinius paminklus, susirado naujų draugų ir linksmai praleido laiką. Dėkojame organizatoriams už galimybę įgauti naujų patirčių.
Biologijos ir chemijos mokytoja Virginija Motuzienė

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje:  FB simbolis