• header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg

Nuo pat rugsėjo mėnesio mūsų mažiausieji dalyvauja Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje „Gyvulininkystė ir aš“. Gruodžio mėnuo priešmokyklinukams prasidėjo filmuko, kuriame jautukas Dobilas

supažindino vaikus su triušininkyste, peržiūra. Kitomis dienomis vaikučiai ne tik puošė ir gražino triušiuką knygelėse „Augink, rūpinkis, mylėk“, ne tik kūrė ir pasigamino triušiukų karūnėles, bet ir sulaukė svečio – tikro triušiuko Spirgiuko. Spirgis svečiavosi pas vaikus visą dieną. Jis kartu su vaikais atliko įvairias užduotis, atsakinėjo į klausimus, klausėsi pasakų ir netgi dalyvavo fotosesijoje :) Spirgučio viešnagė vaikams paliko neišdildomą įspūdį ir suteikė daug džiugių emocijų. Dominykas Kalėdų Senelio paprašė dovanų triušiuko ir narvelio jam. Svajonės išsipildė – dabar Dominyko geriausias draugas yra triušiukas Švelnutis​ 
Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje:  FB simbolis