• header5.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Tradicija 1

Kasmet mūsų progimnazijos pradinių klasių mokytojai organizuoja respublikinius pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursus. Šį kartą dalyviai buvo kviečiama kurti aplikacijas, koliažus tema „Mano perskaitytos knygos herojus“. Konkurso tikslas ir uždaviniai – ugdyti vaikų domėjimąsi knygomis, iliustravimo menu, plėtoti socialinę, pažinimo ir meninę kompetencijas. Skatinti mokinius eksperimentuoti bei kūrybiškai išreikšti savo idėjas.

Džiaugiamės, kad sulaukėme darbų iš įvairių Lietuvos miestų, net iš 12 mokyklų! Konkursui savo autorinius kūrybinius darbus atsiuntė 38 jaunieji kūrėjai! Jų menas dabar puošia mūsų progimnaziją! Skelbiame konkurso nugalėtojus!

1 kl.:

I vieta – Ema Ramanauskaitė (Joniškio r. pagrindinė mokykla), II vieta – Austėja Kuliavaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija), III vieta – Kotrina Eve Moss (Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija).

2 kl.:

I vieta – Smiltė Karaliūtė (Meškuičių mokykla), II vieta – Rūta Ilina (Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija), III vieta – Izabela Lidikauskaitė (Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija).

3 kl.:

I vieta – Upė Senkutė (Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija), II vieta – Evelina Skačkovaitė (Voveriškių mokykla), III vieta – Ema Ližaitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija).

4 kl.:

I vieta – Viltė Savickaitė (Voveriškių mokykla), II vieta – Marina Mackevičiūtė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija), III vieta – Vaiva Kirklytė (Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija).

Konkursą organizavo progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos: Daiva Mačiūnienė, Žyginta Čepulienė, Indrė Šeškevičiutė, Vaida Kovaliovienė ir bibliotekininkė Vilma Urniežienė.

Tradicija 2

Tradicija 3