• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

12 proc

Nuoširdžiai dėkojame už jūsų geranoriškumą bei rūpestį progimnazija, jūsų vaikais bei pedagogais! Jūsų dėka progimnazija kiekvienais metais gražėja ir keičiasi, gerėja mokymosi ir ugdymosi sąlygos bei erdvės laisvalaikiui.

Mes tikimės Jūsų paramos ir šiemet. Kviečiame ugdytinių tėvelius, progimnazijos darbuotojus bei visus, galinčius prisidėti prie progimnazijos ugdymosi sąlygų gerinimo, paremti Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnaziją, skiriant 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti progimnazijai, paramos suma bus išskaičiuota iš praėjusiais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į progimnazijos sąskaitą.

Primename, kad tai padaryti reikėtų iki 2024 m. gegužės 2 dienos. Prašymas yra nustatytos formos FR0512 (05 versija). Jo pateikimo būdas yra tik elektroninis per naudojamo elektroninio banko prieigą arba adresu: http://deklaravimas.vmi.lt;

Informacija prašymo (pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjui) pildymui:

Mokestinis laikotarpis – 2023

Paramos gavėjo identifikacinis kodas – 190061064

Paramos gavėjo pavadinimas – Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų  progimnazija

Paskirtis – parama