• header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Muziejus

Jau net šeštą kartą įvyko „Erudito“ licėjaus rengiamas tarptautinis 4-ų klasių moksleivių lietuvių kalbos konkursas - viktorina „Kalba yra mūsų tauta... Kalba esame mes!“.

Šį kartą renginys dedikuotas Dainų šventės 100 metų jubiliejui paminėti. Konkurse - viktorinoje iš viso dalyvavo 27 ketvirtokai iš Marijampolės, Klaipėdos, Šiaulių, Šlienavos, Kauno, Vilniaus, Širvintų bei Ukmergės.  Užduočių rengėjai paruošė įdomių faktų apie šią šventę ir puikų jos pristatymą. Remiantis juo, mokiniai turėjo atlikti „Kahoot“ užduotis. Konkurso dalyviai taip pat sprendė kryžiažodį, kuriame įveikinėjo gramatinius iššūkius. O dar jų laukė užduotis „Pabaik dainą“! Mokytojų komisija vertino ir vaikų atsiųstus akrostichus - „Dainuoja Lietuva“. Juos garsiai perskaitė visiems konkurso dalyviams! Gražiausiais pripažinti Vaivos Kirklytės, Šiaulių raj. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos, 4b klasės mokinės, akrostichai!

Vaivą konkursui paruošė mokytoja Daiva Mačiūnienė.