• header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Robotika 1

Tik ką prabėgusį šeštadienį Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko FLL EXplore Panevėžio regiono robotikos varžybos. 4b klasės komanda, pasivadinusi ZUBOVIEČIAIS, pirmą kartą dalyvavo MASTERPIECE SM iššūkyje FIRST® LEGO® League. Tarpusavyje varžėsi net 17 komandų iš įvairių regiono mokyklų! Mūsų progimnazijos šaunieji dalyviai turėjo įsivaizduoti ir sukurti dar neatrastus būdus, kaip LEGO kaladėlių pagalba pristatyti meną visame pasaulyje. Ruošdamasi šioms varžyboms komanda tobulino įgūdžius tikslingam technologijų panaudojimui bei sprendė iškilusius inžinerinius iššūkius. Taip pat mokėsi dirbti kartu, įveikti problemas, lavino savo kūrybiškumą, o svarbiausia – pasitikėjimą savimi! Pastangos pasiteisino – laimėjome II vietą!