• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Vadovaujantis Valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų veiklos vertinimo nuostatų 13 punktu, skelbiu svarstymui

progimnazijos bendruomenei ir progimnazijos tarybai savo, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos direktorės Daivos Jagminienės, 2023 metų veiklos ataskaitą, prašau iki 2024-01-30 pateikti pasiūlymus dėl jos vertinimo progimnazijos tarybos pirmininkei Ritai Paukštei, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos direktorės Daivos Jagminienės 2023 metų veiklos ataskaitos projektas.