• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Kai visi penktadienį gyveno artėjančio poilsio nuotaikomis, mūsų sportininkai toli gražu netinginiavo!

Gargždų sporto rūmuose vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovės mokyklų tarpzoninėse berniukų futbolo varžybose mūsų progimnazijos berniukai nugalėjo Joniškio ir Klaipėdos rajono futbolininkus!

Tačiau rezultatu 0-3 teko pripažinti sportininkų iš Šilalės rajono Kvėdarnos gimnazijos pranašumą. Šioje kovoje mūsų komandai atiteko 2-oji vieta, o galutinėje Lietuvos mokyklų žaidynių įskaitoje – pasidalino 5-8 vietomis. Sveikiname Roką Barauską, Luką Sadauską, Henriką Lukošiūną, Žygimantą Arlauską, Orestą Navicką, Elijų Račkauską, Dominyką Vaišvilą, Beną Ratkų, Roką Čingą ir Matą Muzikevičių!

Sportišką savaitgalį tęsėme šeštadienį Joniškio sporto vykusiose berniukų ir mergaičių 3x3 krepšinio zoninėse varžybose. Šiaulių rajoną atstovavusios mūsų progimnazijos sportininkės užėmė 1-ąją vietą ir pateko į tolimesnį tarpzoninių varžybų etapą! Sveikiname Luką Jakubkaitę, Kamilę Stočkutę, Danielę Žemaitytę ir Liepą Senkutę. Sėkmės jums, mergaitės, tolimesniuose varžybų etapuose!

Fizinio ugdymo mokytojas Albinas

 Kvadratas   FUTBOLAS