• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

ANGL KONFERENCIJA1

Respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų PUG ir 1–4 klasių mokinių konferencijoje „Nuo raidės iki knygos“, kuri vyko

VŠĮ Šiaulių jėzuitų mokykloje, dalyvavo 4a klasės ugdytinės: Ugnė Balčiūnaitė anglų kalbos sekcijoje skaitė pranešimą, kurio metu pristatė Rachel Renee Russell knygą „The misadventures of Max Crumbly. Locker Hero“. Gabija Prialgauskaitė kūrybinėje sekcijoje sukūrė istoriją, ją iliustravo skaitmeninėje erdvėje, naudojantis „STORYJUMPER“ įrankiu, bei pristatė. Kornelija Benešiūnaitė sudalyvavo viktorinoje „Atverk knygos langą“. Džiaugiamės nauja patirtimi ir žiniomis!

ANGL KONFERENCIJA2