• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

administracija1

Tegul Jūsų kantrybė, atsidavimas, širdies gerumas, noras nuolat tobulėti išlieka Jūsų gyvenimo palydovais! O šiais metais Tarptautinė mokytojų diena mūsų progimnazijoje ypatinga! Bendruomenės nuopelnai buvo pastebėti ir pagerbti. Progimnazijos direktorei Daivai Jagminienei įteiktas LR Seimo apdovanojimas – Vyčio ženklas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Garbačauskienė apdovanota Šiaulių rajono savivaldybės mero padėkos raštu. Nepaprastai didžiuojamės savo bendruomenės pedagoge, pradinių klasių mokytoja metodininke, Daiva Mačiuniene, kurios pozityvumas, inovatyvumas, kūrybiškumas, aukšti ugdytinių pasiekimai bei sistemingas dalijimasis sukaupta patirtimi buvo įvertinti METŲ MOKYTOJO apdovanojimu!