• header5.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Įsibėgėję nauji mokslo metai, kaip visada, kupini iššūkių ir pedagogams, ir mokiniams, ir jų tėveliams. Tačiau sunkumų mes nebijome! Juos pasitinkame veikdami bendruomeniškai, o tai patvirtino mus aplankęs psichologas, pedagoginės psichologijos magistras, Lietuvos psichologų sąjungos narys Evaldas Karmaza. Lektorius visą dieną bendravo su progimnazijos ugdytiniais, jų tėveliais bei pedagogais. Mūsų vyriausieji, 7-ų ir 8-ų klasių mokiniai, stiprino savo motyvaciją mokymuisi – dalyvavo užsiėmimuose tema „Nieko nenoriu: motyvacija mokytis“.

 Mokytojai ir tėvai naujų žinių įgijo su psichologu diskutuodami seminare „Nuo bausmių link paskatinimo: bendravimas grįstas susitarimais“. Dėkojame tėveliams ir mokytojams, kad taip aktyviai dalyvavote! O smagiausia buvo išgirsti vaikų mintis po susitikimo su lektoriumi: „Man labai patinka matematika, bet paaukočiau dar kokias tris matematikas, kad pasiklausyčiau šio žmogaus“, „Aš po psichologo pamokos supratau, kad jis gyvena neįprastai... Kasdien važiuoja visur, net miega automobilyje. Aš taip nenorėčiau. Bet jis sakė, kad kiekvienas mes kuriame savo gyvenimo istoriją. Tai dabar žinau, kokią istoriją norėčiau kurti aš“.

 Seminaras 1 

Seminaras 2   

Seminaras 4