• header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

335462248_609338097275962_1117786376930892463_n.jpg

Grupė „Saulutės“ kartu su mokytoja Viktorija Gelažūne ir padėjėja Rita Kuznecova dalyvauja respublikiniame projekte „Žaliuoja ir žydi mūsų palangės“. Jo tikslas: skatinti domėjimąsi augalais, stebint ir pažįstant pagrindines daržovių, augalų augimo ir vystymosi sąlygas, supažindinti vaikus su šviesos, vandens veiksniais,

darančiais įtaką augalų augimui. Tad jau pirmadienį vaikai buvo supažindinti su priemonėmis, skirtomis sodinimui, daržovėmis bei augalais. Kalbėjo apie daržovių ir vandens naudą jų organizmui. Apžiūrėję ėmėsi darbo: vieni dėjo žemes į sodinimui skirtus vazonėlius, kiti – sodino svogūnus, moliūgus bei pomidorus, dar kiti – laistė... Dabar stebėsime, kaip žydi ir žaliuoja mūsų palangės, kaip po truputėlį iš pasodintų sėklyčių dygsta daigeliai. Vaikai supras, kaip smagu yra skinti ir valgyti savo užaugintas daržoves.