320195990_562728081850455_2578837179373235421_n.jpg
Prie jau penktą kartą Etninės kultūros globos tarybos organizuojamos Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šiemet vėl prisijungė Šiaulių rajono mokiniai.
Trečiajame – Šiaulių rajono – etape dalyvavo ir mūsų progimnazijos aštuntokė Emilija Laugalytė. Dalyviai turėjo atlikti etnokultūros pažinimo testą ir pristatyti savo etnokultūrinę raišką bei veiklą. Emilija puikiai atliko testą, dainavo aukštaičių liaudies dainą ir laimėjo pirmąją vietą. Sveikiname Emiliją, kuri atstovaus Šiaulių rajonui regioniniame etape. Linkime sėkmės ir tikimės, kad Emilijos pavyzdys paskatins daugiau mokinių domėtis etnine kultūra ir išbandyti jėgas kitų metų olimpiadoje.
Emilijai ruoštis olimpiadai padėjo lietuvių kalbos mokytoja Aušra ir muzikos mokytoja Giedrė