• header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Vakarė Mileikytė.jpgGegužės 6 d. baigėsi konkursas-paroda „Mano mėgstamiausias gyvūnas“, kuris vyko Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre. Šioje parodoje dalyvavo ir Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos mokiniai:

I. Rūkaitė 5b, A. Gedminaitė 5a, E. Paulauskas 5a, J. Miliauskaitė 5a, S. Zeigytė 5b, M. Mocevičius 5b, V. Mileikytė 5b, N. Švambaris 5b, M. Piekytė 5b, K. Stočkutė 5b, R. Vaitkus 6a, G. Vilutytė 6a, K. Laugalytė 7. Už kruopštumą buvo apdovanota Kotryna Laugalytė, o Vakarei Mileikytei atiteko apdovanojimas už realistiškiausią gyvūną. 

Technologijų mokytojai Arūnas ir Romualda

Kotryna Laugalytė 7 kl.Šiaulių r.Ginkūnų S.ir Vl.Zubovų progimnazija.jpg