• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Projektas mokykla ateiciai

Rugpjūčio 30 d. Kauno technologijos universitete vyko pirmojo programos "Samsung Mokykla ateičiai" modulio mokymai. Jų tema - "INICIATYVUMAS ŠVIETIME: KAIP ĮGYVENDINTI TVARIUS POKYČIUS?".

Mokyklos komanda ir kiti labiausiai motyvuoti šalies mokytojai susirinko į Kauną, kur startavo skaitmeninių mokymų programa „Samsung Mokykla ateičiai“. Mokymai prasidėjo paskaitomis apie lyderystės ir pokyčių valdymo subtilybes bei pažintimi su naujausiomis technologijomis.

Programoje „Samsung Mokykla ateičiai“ dalyvauja 10 mokytojų komandų, kurios buvo atrinktos iš daugiau nei 100 Lietuvos ugdymo įstaigų. Norėdamos semtis žinių šiame projekte, mokyklos teikė paraiškas ir atliko kūrybines užduotis, kurių tikslas buvo pristatyti mokyklos viziją, kaip tikslingai galima taikyti skaitmenines technologijas pamokų metu

Pedagogų mokymai vyksta Kauno technologijos universitete. Jie truks penkis mėnesius. Mokymų metu pedagogų komandos turės parengti skaitmeninių pokyčių savo mokyklose projektus, kuriuose pateiks idėjas, kaip spręsti mokyklos bendruomenei aktualias problemas, tobulinti ugdymo procesą ir tokiu būdų pagerinti mokinių mokymosi rezultatus. Mokyklai, parengusiai reikšmingiausią poveikį turintį ir tvariausią projektą, bus skirtas 10 000 eurų vertės prizas „Samsung“ technologijoms įsigyti.

Pirmąjį namų darbą mokykla jau irgi atliko: projektui pakviesta mentorė, kuri padės komandai parengti projektą ir įgyvendinti. Tai Asta Buinevičiūtė, Švietimo informacinių technologijų centro Tarptautinių tinklų skyriaus vedėja. Mentorė atsakinga už ryšius su verslo organizacijomis, dirbančiomis su švietimu, naujų tarptautinių projektų rengimą ir vykdymą, tarptautinių ir nacionalinių tyrimų, susijusių su IKT švietime, koordinatorė, tarptautinio IEA tyrimo ICILS 2013 nacionalinė koordinatorė, koordinuoja Švietimo informacinių technologijų centro virtualią mokymosi aplinką „Moodle“, informacinę sistemą AIKOS, konsultuoja VMA „Moodle“ vartotojus ir kursų kūrėjus bei AIKOS vartotojus, koordinavo projektą „IKT lyderiai“, koordinuoja „Saugesnio interneto“ projekto mokymų organizavimo veiklą, yra projektų „Perkeliamųjų gebėjimų vertinimas“ (ATS2020) ir „PhenoloGIT“ pedagoginė koordinatorė. Yra „Microsoft“ konsultantė, „Paramos kolegai“ modelio fasilitatorė, mokyklos struktūros tobulinimo projektų mentorė, mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programų ekspertė ir vertintoja.

Kaip sekasi mokyklos komandai, plačiau galite sužinoti čia