Logo Mokykla progimnazija

ES fondu logo  TAMO

valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija 2022 m. birželio 17 d. skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms (36 val./sav.) užimti nuo 2022 m. rugsėjo 1 dienos.

Darbo pobūdis, pareigybės aprašymas:

Darbas ikimokyklinio ugdymo grupėse, ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas pagal patvirtintas programas.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui:

1.Turėti įgytą ikimokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikaciją.
2.Būti pareigingu, mandagiu, tolerantišku, gebėti bendrauti su skirtingo amžiaus vaikais ir tėvais.
3.Stebėti ir vertinti vaiko pasiekimus ir pažangą, naudotis informacinėmis technologijomis, gebėti taikyti šiuolaikines ugdymo metodikas.
4.Gebėti rašyti projektus.
5.Gerai mokėti lietuvių kalbą, išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus.

Papildomi sugebėjimai: Atsakingumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, sklandus minčių dėstymas žodžiu ir raštu, organizaciniai gabumai, geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, imlus naujovėms, sugebėjimas dirbti komandoje.

Darbo užmokestis: 1446,19–1679,68 Eur mėnesinė alga. Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir darbo patirties, vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu.

Darbo stilius: Komandinis darbas.

Atrankos būdas: Pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijos.
  4. Gyvenimo aprašymas.
  5. Asmeninių privalumų aprašymas (motyvacinis laiškas).
  6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.
  7. mokytojo, mokytojo metodininko kvalifikacinę kategorija (privalumas).
  8. Pretendento sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo.

Pretendentas pateikia dokumentus elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki 2022 m. liepos 8 d. (įskaitytinai). Atrankos data – 2022 m. liepos 11 d. Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Informaciją apie skelbiamą atranką teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos administracija   (8 41) 57 97 95; mob. (8 620) 91 147. Pretendentams, atitinkantiems kvalifikacinius reikalavimus, elektroniniu paštu/telefonu bus praneštas atrankos pokalbio individualus laikas.

******************************************

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija 2022 m. birželio 17 d. skelbia atranką geografijos mokytojo (Geografijos mokymas 6–8 klasėse pagal patvirtintas mokymo programas) pareigoms (10 kontaktinių val./sav.) užimti nuo 2022 m. rugsėjo 1 dienos.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas ir geografijos mokytojo kvalifikacija.
  2. Gebėjimas ugdymo procese taikyti šiuolaikines ugdymo metodikas.
  3. Raštvedybos žinios.
  4. Geri bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai, atsakingumas ir pareigingumas.
  5. Gerai mokėti lietuvių kalbą.

Papildomi sugebėjimai: Atsakingumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, sklandus minčių dėstymas žodžiu ir raštu, organizaciniai gabumai, geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, imlumas naujovėms, sugebėjimas dirbti komandoje.

Darbo stilius: Komandinis darbas.

Atrankos būdas: Pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijos.
  4. Gyvenimo aprašymas.
  5. Asmeninių privalumų aprašymas (motyvacinis laiškas).
  6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.
  7. mokytojo, mokytojo metodininko kvalifikacinę kategorija (privalumas).
  8. Pretendento sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo.

Pretendentas pateikia dokumentus elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki 2022 m. birželio 30 d. (įskaitytinai). Atrankos data – 2022 m. liepos 1 d. Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Informaciją apie skelbiamą atranką teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos administracija  tel. (8 41) 58 92 70; mob. (8 620) 91 147. Pretendentams, atitinkantiems kvalifikacinius reikalavimus, elektroniniu paštu/telefonu bus praneštas atrankos pokalbio individualus laikas.