• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

 2016 – 2017 mokslo metų II pusmečio konsultacijų grafikas

Mokytojas

 

Dalykas

Klasės

Kabinetas

Laikas

Gružienė Rasa

Pradinis ugdymas

1a

205

Ketvirtadienį 5 pam.

Patapkinienė Asta

Pradinis ugdymas

1b

206

Penktadienį 5 pam.

Timinskaitė Dalia

Pradinis ugdymas

2a

106

Penktadienį 4 pam.

Pradinis ugdymas

2b

103

Penktadienį 5 pam.

Baškytė Janina

Pradinis ugdymas

3

104

Penktadienį 5 pam.

Jankauskienė Ilona

Pradinis ugdymas

4

204

Penktadienį 5 pam.

Gasaitienė Daiva

Spec. ugdymas

1-9

107

Pirmadienį 5 ir 6 pam.

Višniauskienė Aušra

Lietuvių kalba

5-7, 9

210

Pirmadienį 6 ir 7 pam.

Stancelienė Asta

Lietuvių kalba

8

209

Penktadienį 6 pam.

Urbietienė Zita

Anglų kalba

2, 4, 5-7

214

Ketvirtadienį 7 pam.

Sidabrienė Rasa

Anglų kalba, informacinės technologijos

3, 5-9

213

Pirmadienį 7 pam.

Vaičiulienė Laima

Rusų kalba

6-9

113

Pirmadienį 7 pam.

Plukienė Asta

Vokiečių kalba

6

202

Pirmadienį 7 pam.

Povilaitytė Asta

Matematika, informacinės technologijos

5-9

102

Ketvirtadienį 8 pam.

Ruškienė Romena

Matematika, informacinės technologijos

5, 8

201

Pirmadienį 7 pam.

Motuzienė Virginija

Gamta ir žmogus, biologija, chemija

5-9

202

Trečiadienį 8 pam.

Briedis Antanas

Fizika

7-9

102

Penktadienį 6 pam.

Šivickaitė Alina

Istorija, pilietiškumo pagrindai

5-9

209

Trečiadienį 8 pam.

Urniežienė Vilma

Geografija

6-9

208

Penktadienį 6 pam.

Katauskaitė Romualda

Dailė, technologijos

5-9

211

Antradienį 8 pam.

Bubelis Povilas

Technologijos

5-8

100

Ketvirtadienį 7 pam.

Savickienė Giedrė

Muzika

1-9

108

Pirmadienį 8 pam.

Jurevičienė Jadvyga

Kūno kultūra

5, 8

Sporto salė

Trečiadienį 7 pam.

Klumbys Albinas

Kūno kultūra, žmogaus sauga

5-9

Sporto salė

Antradienį 7 pam.

Liaudanskienė Nijolė

Šokis

1, 3

Šokių salė

Antradienį 7 pam.

Malakauskienė Laima

Etika

5-9

207

Antradienį 7 pam.

Murzienė Jolanta

Tikyba

1-7

203

Trečiadienį 7 pam.