Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla 2019 m. rugpjūčio 5 d. skelbia atranką priešmokyklinio ugdymo pedagogo pareigoms užimti.

Kvalifikacijos reikalavimai pretendentams:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
  2. Priešmokyklinio ugdymo pedagogas.

Darbo pobūdis – organizuoti ugdomąjį procesą, taikant informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas. Bendradarbiauti su šeima, skatinti tėvus dalyvauti grupių veiklose.

Atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.
  4. Gyvenimo aprašymą.
  5. Asmeninių privalumų aprašymą (motyvacinį laišką).
  6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.

Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai arba elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki 2019 m. rugpjūčio 21 d. (įskaitytinai). Atrankos data – 2019 m. rugpjūčio 23 d. Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. adresu: Aušros g. 2, Ginkūnų k., Šiaulių r. Informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos administracija tel. (8 41) 58 92 70 ir (8 620) 91 147.

Pretendentams, atitinkantiems kvalifikacinius reikalavimus, elektroniniu paštu/telefonu bus praneštas atrankos pokalbio individualus laikas, tiksli atrankos vieta ir numatoma trukmė.