• Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Šią dieną pradinukai savo klases pavertė tikromis laboratorijomis, kuriose atliko įvairius bandymus ir tyrimus, juos demonstravo kitų klasių mokiniams.

Vaikai pasigamino "sniego" ir gegužės mėnesį, nors ir trumpam, prisiminė žiemą, sužinojo, ar popierius, įmerktas į vandenį ir išlikęs sausas, tikrai yra "stebuklingas", atliko eksperimentus su centais, statė spalvoto cukraus piramides, gamino "dramblių dantų pastą" ir grožėjosi pasigaminta neonine lempa. Mokiniai išsiaiškino, kokiu būdu magnetas gali piešti, ir juo sukūrė nuostabių piešinių, vykdė projektą "Mokslas apie mane", o mokyklos kieme atliko tiriamąją veiklą su pasigamintomis katapultomis.