• header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Vaikų, kaip ir mūsų, gyvenimas taip pat kupinas rūpesčių.

Programa "Zipio draugai" padeda vaikams įveikti stresus ir kasdienius sunkumus, moko ieškoti būdų susitvarkyti su jausmais, siekia pagerinti vaikų emocinę savijautą. Gegužės 8 dieną priešmokyklinukai iškilmingai užbaigė programą "Zipio draugai". Šventinės valandėlės metu, vaikai išsakė gražiausius žodžius draugu tapusiam žaisliukui Zipiui, prisiminė, ką išmoko per 24 valandėles. Programą užbaigėme šventine ceremonija „Švenčiame kartu", kurios metu vaikams buvo įteikti Zipio draugų diplomai, uždėtos pačių pagamintos karūnos su "Zipio draugų" antspaudu. Vaikai pripažino, kad dabar bus daug lengviau rasti išeitis sunkiose situacijose, padėti kitiems. 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Evelina ir Rita