• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Gražų pirmadienio vakarą šeštokai su tėveliais ir mamytėmis susirinko kūrybiškumo išbandymui. Manote lengva būti kūrybingam? Manote lengva išrinkti dovaną artimiausiam žmogui? Jei atsakėte teigiamai – tai jūsų mūsų popietėje tikrai nebuvo.

Jei atsakymas neigiamas – tikriausiai jūs vienas mūsų, kuriems rūpi, kad mūsų dovana būtų originali ir nepakartojama, o dar geriau – pagaminta savo rankomis! Kuo galite nustebinti aplinkinius? Geriausia nustebinti galima dėmesiu ir nuoširdumu, kas mūsų skubančiame gyvenime darosi vis didesnė prabanga... Todėl ir susirinko šeštokai su tėveliais, nes norėjo pasidalinti savo laiku su aplinkiniais, padalinti ir pasisemti idėjų, o tuo pačiu ir sukurti nepakartojamą ir originalų daiktą – dėžutę servetėlėms. Sakote, kam gaminti, jei yra pirkti ir vargo mažiau? Gal ir taip, bet juk jūsų nebuvo su mumis, tai iš kur žinote, kad geriau? Pasigėrėkite mūsų darbais, gal kitą kartą ir jūs susigundysite?
6 klasės vadovė Rasa S.