20170523 radziu gincas

Kartą nutiko negirdėtas neregėtas dalykas! Mūsų skaitomose knygelėse ėmė ir susipyko raidės.

Jos niekaip negalėjo nuspręsti, kuri yra gražiausia, įdomiausia, protingiausia, na ir, žinoma, reikalingiausia… Nieko nelaukę sukvietėme raidžių paradą – pasipuošusios raidelės žingsniavo raudonu kilimu ir parodė, kaip atrodo ir ką moka. Ginčą išsprendė išmintingasis apuokas, kuris paaiškino, kad be raidžių nebus žodelių, o be žodžių – sakinių, o be jų nebus knygelių, o be knygų – mokinių.
Šventės svečių akį ir širdį džiugino ne tik vaikų deklamuojamos eilės, bet ir skambi muzika, nuotaikingi šokiai, kurių vaikai išmoko kartu su muzikos ir šokio mokytojomis Giedre ir Nijole.
Sugrįžusių į klasę pirmokėlių laukė staigmena – pas juos tortu-traukinuku „atvažiavo“ visos raidelės! Kai ginčai išspręsti, galima ir pasmaguriauti ?
1a klasės mokytoja Rasa