• Sport.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20170515 gimtoji kalba

Šiandien gimtosios kalbos, kaip unikaliausio tautos ir valstybės simbolio, svarba niekas jau neabejoja, bet klausimas, ar pakankamai skiriame dėmesio gimtosios kalbos išsaugojimui, puoselėjimui.

Todėl šios netradicinės lietuvių kalbos pamokos - viktorinos „Gimtoji kalba – kaip motina, kaip saulė“ tikslas - ne tik patikrinti moksleivių gimtosios kalbos žinias, bet ir paraginti moksleivius vartoti norminę lietuvių kalbą ir pamokose, ir kasdieniniame gyvenime, paskatinti didžiuotis gimtąja kalba. Devintokai atliko įvairias kalbos istorijos, gramatikos, kultūros užduotis, gilino literatūros žinias, suko galvas mindami mįsles. Viktorina skirta lietuvių kalbos kultūros metams.
Aušra Višniauskienė, lietuvių kalbos mokytoja