20170522 kelione

Esu Kotryna Jokubaitytė iš antros klasės. Su klasės draugais buvau ekskursijoje. Papasakosiu, kaip ten praleidome laiką.

Pirmiausia nuvykome į Telšius. Ieškodami 46 meškų, susipažinome su Žemaitijos sostine Telšiais. Važiavome į Žemaitijos Kaimo muziejų. Pamatėme, kaip gyveno mūsų protėviai, vaikščiojome su klumpėmis, nešėme vandenį su naščiais, valgėme lauže keptas bulves. Pabuvojome ant Šatrijos piliakalnio. Grožėjomis vaizdu nuo jo, žaidėme.

Mano klasiokų įspūdžiai:

Ekskursija buvo įdomi. Man patiko viskas: važiuoti, kalbėti su draugais, lipti į Šatrijos kalną, žaisti. (Almantas).

Šatrijos kalnas – nuostabi ir labai graži vieta. Kviečiu visus ten apsilankyti! (Urtė P.)

Man labai patiko stovėti ant kalno, žaisti. (Emilijus)

Patiko, kai Telšiuose ieškojome meškų, daug sužinojau apie šį miestą. (Urtė G.)

Nesitikėjau, kad Šatrijos kalnas toks aukštas! (Titas)

Ekskursija buvo nuostabi. Lipome į kalną, kalbėjomės, vaikščiojome, valgėme ledus. (Karina)

Ta kelionė – geriausia, kas man nutiko per visus mokslo metus!!! (Ignas)