• mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

 20170601 dviraciu zygis

Būrelio „Pažinkime savo kraštą“ mokiniai dalyvavo tradiciniame dviračių žygyje.

Šiemet mūsų tikslas buvo susipažinti su Kužių seniūnijos įžymiomis vietomis. Aplankyti šie objektai: Gulbino miške esantis „Kunigaikščio Žvelgaičio“ partizanų rinktinės bunkeris, žydų masinio žudymo vietoje įrengtos kapinės ir mums labiausiai patikęs Luponių piliakalnis.
Labai džiaugiamės, kad prie mūsų žygio prisidėjo Verbūnų mokyklos mokiniai ir mokytojai. Smagus buvo vakaras žaidžiant futbolą ir kitus žaidimus, skani vakarienė mokyklos kiemelyje. Dėkojame Arno tėčiui Mariui Beišiui už visokeriopą pagalbą ir skanias vaišes.
Būrelio vadovė Alina Šivickaitė