• Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20170601 kaimo turizmas

Gražią gegužės 29 pavakarę ketvirtos klasės bendruomenė susirinko į kaimo turizmo sodybą „Girelė“, kur vyko šventė „Ėjome kartu per baltą lauką su pirmųjų raidžių puokštele...“.

Šventę ketvirtokai pradėjo gražiausiomis ir šilčiausiomis eilėmis, padėkos žodžiais. Skambėjo muzikos mokytojos G. Savickienės parengtos dainos. Tėvelių veiduose buvo matyti susimąstymas ir tikras džiaugsmas. Ketveri pradinės ugdymo pakopos metai suformavo puikų kolektyvą: gebantį gerai mokytis, tobulėti, nuoširdžiai bendrauti. Šventės metu aptarėme kartu praleistus ketverius mokslo metus, patirtus džiaugsmus ir rūpesčius. Linksmai, draugiškai praleidome laiką gamtoje. Mokiniams buvo gera proga geriau pažinti savo klasės draugus, draugų šeimos narius, su jais pabendrauti.
Už suorganizuotą išvyką esame dėkingi tėvų aktyvo pirmininkei R. Kaupienei ir visiems ketvirtokų tėveliams.
4 klasės mokytoja Ilona Jankauskienė