• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20170602 kiemo svente

Gausus būrys mokyklos bendruomenės narių paskutinį pavasario ketvirtadienio vakarą linksmai, draugiškai ir turiningai praleido drauge.

Jie susirinko į jau antrą kartą vykusią Kiemo šventę. Kiekvienos klasės mokiniai vieni kitiems padovanojo po dainą, šokį ar vaidinimą ir linkėjo geros vasaros. Koncertą vainikavo bendras zumbos šokis „Greit atostogos“. O po jo prasidėjo pramogos: gaminome aitvarus, vėjo malūnėlius, drugelius, piešėme svajones, rašėme linkėjimus mokyklai, sportavome, skanavome kareivišką košę, vaišinomės pyragais ir ...šaudėme! Už šią pramogą dėkojame svečiams – jauniesiems šauliams iš Stasio Šalkauskio gimnazijos.