• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20170602 kurtuvenai

Gegužės 31 d. priešmokyklinukai keliavo į Kurtuvėnus, kur dalyvavo linksmoje edukacinėje pramogoje „Laimės pasaga“.

Keliaudami pagal žemėlapio nuorodas, vaikai „Laimės pasagos“ ieškojo Kurtuvėnų buvusio dvaro sodybos aplinkoje, kur susipažino su pagrindiniais dvaro sodybos pastatais, senuoju svirnu. Kiekvienas, išsprendęs žemėlapio rebusą, sužinojo, kad laimės pasaga yra ledaunės kampe. Radę laimės pasagą, vaikai keliavo į Gyvojo žirgo muziejų, kuriame gyvena virš 40 žirgų. Vaikai, prižiūrimi instruktoriaus, pajodinėjo žirgais.
Į mokyklą visi grįžo kiek pavargę, bet geros nuotaikos ir laimingi.
Mokytoja Kristina Montvilienė